Shijoni kohën tuaj me pjata të shijshme të përgatitura nga kuzhinier profesionistë.

Aty ku çdo ditë fillon larg stresit të përditshëm

Në këtë Hotel ne Vlore afër bregdetit të jashtëzakonshëm, çdo ditë fillon me një përshëndetje tërheqëse nga deti, duke ju bërë të ndjeheni si në një botë të ndryshme, larg stresit të përditshëm. Me pamjen e mrekullueshme që shtrihet përpara jush, bëni një udhëtim të pazakontë në botën e bukurisë dhe qetësisë së detit.

Me secilën ditë që kalon, përjetoni një udhëtim të mahnitshëm të shijes dhe kënaqësisë, duke lënë pas stresin dhe tensionin e përditshëm. Pamja e mrekullueshme nga deti bën që çdo moment të jetë një përvojë e pazakontë e lumturisë dhe kënaqësisë së paëndërruar në këtë Hotel ne Vlore

Restorant ne Vlore
Restorant ne Vlore

Aty ku shija ju bën të zhyteni në një eufori të vërtetë.

Në një ambient të ngrohtë dhe mikpritës, shijoni një përvojë kulinare të paharrueshme. Çdo pjatë e përgatitur me pasion nga një kuzhinier profesional sjell aromën dhe pikantësinë që frymëzon zemrën dhe shpirtin tuaj.

Një udhëtim i mahnitshëm i shijes që do t’ju çojë në një lumturi të vërtetë dhe kënaqësi të paëndërruar në çdo vakt.

Jemi jo vetëm oazi i shijes por edhe i bukurisë.

Në këtë parajsë bregdetare, jeta është një udhëtim i pafundëm i shijes dhe relaksimit. 

Këtu, shijoni bukurinë dhe qetësinë e natyrës, bashkë me kujdesin e detajuar që ofron kompleksi ynë. Një udhëtim në këtë plazh është më shumë se thjesht një pushim – është një përvojë e plotë e përqafimit të bukurisë dhe shijes në një ambient të paharrueshëm.

Plazh ne Vlore
Plazh ne Vlore
Restorant ne Vlore

Ambienti i ngrohtë dhe ushqimi i shkëlqyeshëm bënë përvojën time të jashtëzakonshme. Stafi ishte miqësor dhe shërbimi i shpejtë. Do të kthehem për të shijuar përsëri!

Anisa

Ushqimi mahnitës dhe shërbimi i përkushtuar. Restoranti juaj është një përvojë e vërtetë gastronomike. Do të rekomandoja me kënaqësi!

Marku

Ambienti romantik dhe ushqimi i mrekullueshëm. Pjatat ishin të përgatitura me fantazi dhe shije të mrekullueshme. Do të kthehem për një përvojë tjetër!

Elena

Kos Dele

300Lekë

Turshi Shtëpie

300Lekë

Koce Deti 500gr

4000Lekë

Ngjala Narte Zgare 300gr

1500Lekë

MISH QËNGJI I PJEKUR 500GR

1300Lekë

ZOG FSHATI NË TAVË

2500Lekë

( Oriz/Makarona/Patate )

Restorant ne Vlore

Rezervo

Ju mund te rezervoni tani per te kaluar kohe me te dashurit tuaj dhe te shijoni pjatat e gatuara me kujdes.