Vlerësimet

April 23, 2024

Shum e kenaqur me sherbimin,ushqimi shume i shijshem,nje pamje vertet perrallore.ju sygjeroj ta vizitoni kete ambjent kaq fantastik.complimenti.

April 23, 2024

Pamja spektakolare dhe ushqimi super complimenti